| Sociomaniac a întrebat:

Buna seara TPU! Exista site-uri unde pot citi carti online traduse in romana? Daca da astept sugestii, fara linkuri, doar numele site-urilor happy. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În urmă cu câțiva ani, știu că au existat o mulțime de siteuri unde puteai citi cărți online, dar în prezent, multe dintre ele nu mai sunt de actualitate.

Încearcă acestea:
- 1cartepesaptamana.ro
- cartigratuit.blogspot.ro (aici, dai click unde scrie "Citeste cartea X" și apare în format pdf)
- biblior.net

4 răspunsuri:
| WhatABeautifulDay a răspuns:

Pe Wattpad unii membrii transcriu carti deja existente, ai putea incerca acolo.

| Camelia89 a răspuns:

Te sfatuiesc sa cauti pe Wattpad, ai de unde gasi

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

101 books.

| RAY a răspuns:

Http://documentare-online-subtitrate.blogspot.ro/ aici, dai click unde scrie "Citeste cartea X" și apare în format pdf)