| Diamantsacru a întrebat:

Stie cineva ce subiecte se dau la admiterea la facultatea de limbi straine?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa cauti facultatea pe Google si sectiunea admitere is too mainstream? big grin

| Diamantsacru explică (pentru Adry05):

Nu iti da subiecte nicaieri, draga. Am tot cautat.

| Adry05 a răspuns (pentru Diamantsacru):

Inseamna ca n-ai cautat bine, eu gasisem la un moment dar nu mai stiu site-ul.
Dar difera si facultatea, pentru ca a fost greu sa mentionezi si orasul in intrebare + sectia.

| Diamantsacru explică:

Credeam ca TPU este un site in care ajuti oamenii, nu in care te crezi mare si tare ca dai un raspuns cu 'cauta pe google/n-ai cautat bine' dar se pare ca unora inteligenta le da peste, mna.