| Justmeale2345 a întrebat:

Acum un an am citit o carte, insa nu mai stiu cum se numeste. Poate ma ajuta cineva. Tin minte ca era rosie si parca titlul avea ceva cu "lucruri" sau "lucrurile" in el.
Era vorba despre o fata a carei mama a abandonato si pe ea si pe fratele ei parca si trebuia sa aiba grija si de casa din cauza ca tatal ei era la ceva spital. Insa aceasta se indragosteste si nu mai stiu ce se întâmplă.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| YourFriend a răspuns:

Exista comunitati mai mari de oameni cititori pe reddit. Am pus intrebarea asta acolo, poate stie cineva c:
https://www.reddit.com/......doned_her/

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Cam putine amanunte.

| Justmeale2345 explică (pentru danbnz):

Mai bine nu mai raspunde. Crede-ma, daca a citit cineva cartea isi da seama despre ce vorbesc

| danbnz a răspuns (pentru Justmeale2345):

Mai bine nu pune intrebari tampite si fara rost!
Sa mor eu... toti isi vor da seama de cartea rosie... du-te la gara.l.

| Justmeale2345 explică (pentru danbnz):

Am spus si despre ce e... daca nu stii treci peste wtf

| danbnz a răspuns (pentru Justmeale2345):

Asa cum am mai zis... prea putine amanunte, povestea aia e banala si nu oferi nici un indiciu semnificativ.
E ca si cum ti-as zice "hai sa ne vedem in Bucuresti, pe stanga"
Sorry pentru raspunsul anterior obraznic... aveam glicemia mare.

| Justmeale2345 explică (pentru YourFriend):

Multumesc mult!