| MAndreea97 a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de un mic ajutor, trebuie sa citesc drama "Suflete tari" de Camil Petrescu, ma puteti ajuta va rog sa gasesc un site de pe care o pot citi online, am tot cautat si am gasit numai rezumate, comentarii, etc... Va rog sa ma ajutati, dau funda :*

1 răspuns:
| →Alee׃╳← a răspuns:

Http://teatrale.nobody.ro/2010/01/27/camil-petrescu-suflete-tari/
Aici e audio. In rest gasesti doare rezumante, comentarii. Poti da o fuga pana la biblioteca :)