| UffleUFK a întrebat:

as vrea si eu niste recomandari happy De curand m-a prins febra cititului insa caut un anumit tip de carti. Daca stie cineva niste carti mai horror, creepy care se gasesc pe site-ul "Elefant", gen Stephen King - Cimitirul animalelor va rog sa ma ajute. Cu cat mai multe cu atat mai bine. Multumesc, funda

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Vampirul de pe strada sforii.

| slayer678 a răspuns:

Hey! Si eu citesc Stephen King, si iti recomand ''Blaze'', ''Carrie'', ''Misery'', ''Christine''. Eu le-am citit si mi-au placut. Sper sa-ti placa si tie.