| Rebecacookie a întrebat:

Buna,TPU.Cate pagini are cartea,, Harry Potter si camera secretelor "? Merita sa fie cumpărată?

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Cartea are 251 pagini. Pentru relaxare, merita citita, este o carte de aventura/suspans si este recomandata chiar pentru orice varsta happy

6 răspunsuri:
| Emilia14 a răspuns:

Nu mai stiu cate pagini dar da merita cumpărată.

| Demidol a răspuns:

Conteaza numarul de pagini? Daca esti la varsta la care se citeste aceasta carte, poti sa o cumperi fara grija.

| zurick a răspuns:

Mie nu mi-a placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://lecturazilei.blogspot.com/2016/04/jk-rowling-harry-potter.html?m=1 Aici le găsești în format EPUB. Mai întâi descarci aplecatia Cărți Play si te conectezi la mail. Dupa aceea intri pe site si dai pe cartea pe care o vrei. Aștepți pana se incarca in Cărți Play si o poti citi. Camera secretelor are 273 de pagini.Mie mi-a plăcut foarte mult seria.

| aumih16 a răspuns:

Oho! are destule! da dar! nu conteaza! daca iti place sa citesti! foarte bine! nu foarte rau! daca te plictisesti! lasi sa citesti! si altadata!

| vodami92 a răspuns:

Are multe pagini! multe din secventele din film nu o sa le gasesti in carte! unele da! altele nu!