| elizabetha23 a întrebat:

Imi puteti da linkul de unde pot citi online cartile (ambele carti pe care le dau) :

Cartea magului Abramelin
Galdrabok

Si va rog fara altfel de comentarii
Daca puteti va rog sa imi dati undeva in romana!
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Robert186 a răspuns:

Uite aici pentru cartea magului
Si aici pentru Galdrabokhttps://www.scribd.com/mobile/doc/15755566/Galdrabokdar asta nu sunt sigur dacă merge

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| elizabetha23 explică (pentru rebornfromfire):

Crede-ma CHIAR am cautat si parca am spus fara alt fel de comentarii stii raspunzi nu stii taci cel putin eu merg pe principiul asta si ti-l recomand si tie adopta-l nu costa nimic! :*

| elizabetha23 explică (pentru Robert186):

Pentru prima? Ori si cum multumesc pentru efortul depus happy si ca nu ai facut altfel de comentarii cum ar face altii
Multumesc :*