| Shtefhy a întrebat:

Bună TPU, îmi puteți recomanda o carte despre anatomie sau în care se vorbește despre afecțiuni ale corpului uman? Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corpul uman. Manual complet. Ghid ilustrat de anatomie, fiziologie si afectiuni ale organismului
https://www.librarie.net/......ganismului

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Cauta manuale/carti de fizio-patologie.

| iChristiaN47 a răspuns:

Dacã vrei ceva de specialitate îti recomand editiile de la Netter, însã te avertizez cã sunt complexe dar si scumpicele.

Am o variantã (model 6) in englezã PDF, daca te intereseazã, eu am invatat din Netter pentru admitere la universitate.