| Mariiiiiiiiiiiii a întrebat:

in ultimul timp nu mai stiu ce carti sa citesc, am impresia ca le-am citit pe toate, imi puteti recomanda niste carti bune?

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Mie imi plac, cartile lui Pavel Corut,are carti de psihologie, romane de dragoste, SF, iti recomand sa citesti una din cartile lui, vezi daca iti plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de gen, incearca Stephen King, niste dark fantasy-uri exceptionale, citeste si "Dracula" de Bram Stoker daca inca n-ai facut-o, veche dar buna. "Maestra" L.S. Hilton, dar te avertizez, nu-i pentru toata lumea si s-ar putea sa-ti para plictisitoare.

| BookaholicGirl a răspuns:

Mai intai spune ce gen de carti iti place sa citesti. Comenteaza la raspunsul meu si daca stiu niste carti bune care ti se potrivesc promit ca revin.

| DeCe a răspuns:

Buna. Eu iti recomand Ghidul Lenesului, mic tratat pentru lenesi rafinati si Cum am ales libertatea, de Tom Hodgkinson. Cum zicea si BookaholicGirl, conteaza foarte mult ce gen de carti iti place sa citesti.