| Korb a întrebat:

se mai citeste poezie? se mai merita sa scrii poezii?
ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| GeneralR15 a răspuns:

Daca iti place, ai talent si vrei merita! Poti ajunge departe...

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Evident că da. Şi se merită atâta timp cât ai talent în acest domeniu.

| Ceva123 a răspuns:

Se merita cum sa nu.
Daca e ceva de calitate si atrage merita sa iti practici talentul.
Plus de asta nu merita sa ne intrebi pe noi.
Daca iti place si te pricepi poti sa o faci singur.
Eu scriu povesti paranormale si fantastice constienta ca lumea (cred) vrea povestiri adolescentine. E greu recunosc, dar daca asta e pasiunea ta merita sa lupti cum ar veni vorba. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place de ce sa nu scrii?

Se merita!

| Drolja a răspuns:

Îţi recomand să scrii poezii numai dacă ai lecturat mult, şi nu numai poezii, dar şi critică literară.
Se citeşte poezie, eu citesc.

| Drolja a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi că dacă ne place ceva, de ce să nu o facem?! Mie îmi place să mai înjur urât proastele, asta îmi dă tot dreptul să fac ceea ce îmi place?

| T0T a răspuns:

Fiecare scrie din pasiune. Dacă nu e pasiune, nu se merită.