| anonim_4396 a întrebat:

tuturor!
De curand am citit cartea "Fluturi" a Irinei Binder despre care pot spune ca este mai mult decat deosebita!
Daca ati citit-o si voi, mi-ar placea sa imi recomandati carti asemanatoare, pentru ca imi doresc tare mult sa citesc din nou o astfel de carte!

1 răspuns:
| Cris233 a răspuns:

Incearca sa gasesti carti ale aceleiasi autoare. Sincer nu am citit cartea, deci nu-ti pot sugera, dar poti cauta pe net o lista cu carti a autoarei.