| BlackOath a întrebat:

Vreau sa-mi fac o lista cu carti pe care as vrea sa le citesc si am nevoie de idei. As prefera sa imi sugerati carti legate de filozofie, spiritualitate, lecturi motivationale, cu concepte si idei interesante, despre culturile altor tari, beletristica cu umor, cu alte cuvinte, orice carte care v-a marcat/inspirat. Multumesc happy

4 răspunsuri:
| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Salut...Eu iti recomand "Suge-o Ramona" E o carte care a aparut acum 4-5 luni.Este super smechera. tongue

| J0B0MAT a răspuns:

Alchimistul-Paulo Coelho love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un goodreads pornind de la ce stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„Pe culmile disperării" - Emil Cioran.