| Valentina456 a întrebat:

Vreau si eu o poezie pentru proba de talente la balul bobocilor. Vreau să fie o poezie care să transmită ceva, dragoste, fericire etc.

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Lal
daca arta nu produce sentiment atunci NU E ARTA
insa asta e doar o observatie, la poezii sunt ultima bata tongue
succes sa te ajute cinevawinking

PS, totusi sa postez ceva folositor, incearca sa pui intrebarea asta dupa 5-6 seara cand sunt maximum de useri on-line pe TPU, si nu la 3 noaptea cand nu e nimeni... iti maresti DRASTIC sansele sa te ajute cinevawinking

| aimullah123 a răspuns:

Uite o strofa din trasnitii, poate te ajuta cu ceva happy

Tu esti o floare in lanul de iubire
Eu, soarele ce te incalzeste cu uimire
Si nu ii vine a crede cat esti de frumoasa
Fiinta diafana fi-i-a lui mireasa