| rohax1310 a întrebat:

Ce as putea prezenta la proba de talente la balul bobocilor?
Vreau sfaturi, va rog mult.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti dansa, sa reciti o poezie scrisa de tine sau una care iti place mult, sa canti daca ai voce, sa faci un portret a unei persoane gasite in public daca ai talent la desen, sa spui bancuri daca te pricepi sa amuzi oamenii, depinde acum si de hobby-ul tau.

| rapp2020 a răspuns:

Pai daca ai vr-un taletn ar trebui sa-l arati acolo.in caz ca stii dansa sau canta sau alte tampeni.Ce iti place ar trebui sa faci acolobig grin

| GYGYLATINO a răspuns:

Exista multe lucruri dar presupun ca ceva sa dansezi un dans ori cu un partener din clasa dar daca e faceti niste exerciti ma gandesc daca vreti sa dansezi cu un partener sau un grup e cam greu dar incercati sa dansati legati la ochii asa sigur veti impresiona colegi si profesori sau faceti un dans vals tango etc sau o poezie sau canta o melodie ce i place invatoarei de romana sau dirigintei bafta