| Lissa8 a întrebat:

Cam pentru ce varsta e cartea,, Miss Peregrine``?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

12-13 maxim 14 ani. E un SF prost scris.

| Pufoseniiee a răspuns:

Am citit.o. Este despre monstrii si este pentru adolescenti, cu varsta cuprinsa intre 14 si 30 de ani. Chiar si cei peste 30 o pot citii.

| Pufoseniiee a răspuns (pentru Adry05):

Nu de 12- 13, ei sunt mici si se vor speria. Si daca ai citi.o de pe net logic ca e prost scrisa, eu am cartea si e scrisa perfect. Informeaza.te campioano!

| Adry05 a răspuns (pentru Pufoseniiee):

Calmeaza-te, am si eu cartea si am citit-o, nu vorbeam in necunostinta de cauza. De ce sa se sperie? De niste poze? Daca tu o carte ca aia consideri pentru varste mai mari de 14 ani ai niste probleme si cam dovedeste de ce generatia asta citeste numa carti mediocre si e din ce in ce mai plina de inculti.