| lari1999 a întrebat:

Cand apare cartea, continuarea de la cronicile casterilor? A -16-a luna? Daca stiti cum se numeste cartea?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt deja 4 carti aparute si urmatoarea nu mai apare.

Prima carte, originala se numea beautiful Creatures si a aparut pe 1 decembrie 2009.
A doua carte, Beautiful Darkness, a aparut pe 12 octombrie 2010.
A treia carte, Beautiful Chaos, a aparut pe data de 18 octombrie 2011.
Si a 4 carte, Beautiful Redemption, a aparut pe data de 23 octombrie 2012.

Poate ai fost indusa in eroare pentru ca, prima carte a fost re-scoasa la vanzare pe 3 ianuarie 2013, cu imagini din film pe coperta. Daca le cauti, le vei gasi pe toate 4.

Lectura placuta!