| SG1995 a întrebat:

Ce carti care abordeaza spiritualitatea sau ocultul, scrise de Paulo Coelho recomandati? Am citit deja "Alchimistul", "Jurnalul unui mag" si "Zahyr".

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"11 minute "winking

| J0B0MAT a răspuns:

Aleph.Majoritatea ale lui abordează ocultul şi spiritualitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Al 5-lea munte " "Diavolul si domnișoara Prym" şi " Învingătorul este intotdeauna singur "

| poisonedheart a răspuns:

Eu zic să intri pe goodreads.com și să îți faci un cont. Nu încerc să fac publicitate (site-ul oricum are destui utilizatori încât să mai aibă nevoie de așa ceva). Îți poți face o listă cu cărțile citite și le dai o notă de la 1-5 pe care o marchezi prin stele iar ei îți fac recomandări în funcție de preferințele tale; poți descoperi autori noi care scriu în genul preferat de tine despre care nici nu știai. De asemenea, e plin de citate și recenzii. Baftă!