| Kawasakizx14r a întrebat:

Ce credeți că va cădea la bac la subiectul 3 anul acesta (profil real ) sțiu că nu se știe chestia asta, dar sunt curios ce răspunsuri voi primi

Răspuns Câştigător
| aliipt99 a răspuns:

Voi va complicati cu bacul..eu ma complic cu sesiunea.
Bacul tau face cat o carte pe care o am de invatat la Drept pentru un examen. Eu dau bacul de 8 ori pe semestru. Pica Ion. Parerea mea.Eu zic sa inveti tot, sa fii pregatit. Daca nu iei nota buna o sa vrei sa dai timpul inapoi.Succes!

2 răspunsuri:
| Kawasakizx14r explică (pentru aliipt99):

Nu te contrazic, așa e, dar am zis să pun și eu o întrebare să vad ce răspunsuri primesc, oricum mulțumesc

| Supicadepui a răspuns:

Multi se asteapta sa pice vreo opera lirica, insa ma indoiesc, tot cu caracterizari si relatii intre personaje o sa ne confruntam.