| Solix a întrebat:

Ce parere aveti de cele doua cartitongueuterea ta interioara 1 puterea ta interioara 2 ale psihoterapeutului Ursula Sandner? Merita cumparate? Sunt cam scumpe 99 de lei una.Le-a citit cineva? Ce impresie v-au facut?

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu le-am citit.
Cam scumpe + cititu nu imi face binewinking

| anamariarot a răspuns (pentru alina2k18):

De ce nu îți face bine?

| anamariarot a răspuns:

Pe goodreads au peste 4 steluțe din 5, dar să nu fie motivaționale de alea ieftine(și nu mă refer la preț) care să-ți spună că trebuie să faci neapărat ce ți se spune acolo, că orice altă perspectivă ar fi greșită, că tristețea nu e normală, că trebuie să fii numai un zâmbet tot timpul etc.