| zZzkKk a întrebat:

Ce parere aveti despre Dragoste in vremea holerei? Am de prezentat aceasta carte in fata clasei si n-am nicio idee. Imi dati cateva idei?

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Iti dau o idee excelenta: citeste-o! Citind cartile bune iti dezvolti gandirea, iti dezvolti si capacitatea de exprimare, si, oricum, nu ai cum sa nu poti prezenta o carte buna, pe care ai citit-o. Poate grosimea cartii te va speria, nu e cazul, in cateva zile e gata. Daca te depaseste, e din cauza ca citesti prea putin. Citeste!