| deeaa747 a întrebat:

Buna TPU :*:* vreau sa-mi dati si mie cateva idei, despre cum as putea sa ma imbrac duminica de Paste la padure happyhappy. N-am nicio idee. Ma gandeam sa iau blugi, cizme negre, si sacou corai happyhappy sau sacou marinaresc (albastru cu alb, in dungi). Ce parere aveti? happy happy
Astept pareri :* :*
Multumesc anticipat :* :*
FundiTsa :* love struck love struck :X

Răspuns Câştigător
| pufy6646475 a răspuns:

Mi se pare putin prea elegant, dar in principal ideea ta este bunahappyPoti sa porti o rochita(daca va fi cald)sau o pereche de bulgi si un tricou asortat(fara multe accesorii)iar sacoul daca iti va fi frig. Sper ca te-am ajutat!love struck

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te simți bine, este ok. Distracție plăcută.
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

In niciun caz cizme si sacou si mai ales negre...te duci la padure sa te distrezi sa te relaxezi, nu ar trebui sa-ti pese asa de mult cum esti imbracata.Ia-ti blugi sau pantaloni scurti/trei sferturi, un tricou mai colorat si daca ti-e frig un hanorac sau cardigan pe deasupra nu sacou.

| Diavolcata a răspuns:

Cat mai comod si elegant.

| thewomaninwhite a răspuns:

Pare buna ideea ta dar eu mi-as lua tenesi in loc de cizme

| ElenutzaElu a răspuns:

Pai... parerea mea e ca ar trebui sa profiti de ocazie si sa te imbraci in pantaloni trei sferturi sau blugi cu un tricou asortat si niste adidasi iar un hanorac poate iti va fi frig! Sper ca te-am ajutat :*