| stefan563 a întrebat:

Ce roman politist imi recomandati ( spuneti titlul ). Funda

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Toate de la Tess Geristen, sunt scrise genial. Cel mai fain din serie mi se pare Disparitia.
Ar fi si cele de la Agatha Christie dar cred ca stiai deja de ele.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Misterul din cavou (Xavier De Montepin), Lumină în amurg (Xavier De Montepin ), Detectivul Alex Cross (James Patterson), Suspans (Sidney Sheldon), Apelul morților (Ian Rankin), Steaua Polară (Martin Cruz Smith), Prins în capcană (Sidney Sheldon)