| IonutPetre12 a întrebat:

Ce romane sadice stiti?

8 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Wow asta e ca și cum ai intreba daca exista câini vorbitori, inutil din punctul meu de vedere

| gabicoo a răspuns:

Ion! De Liviu Rebreanu!
laughing

| AdelinaC a răspuns:

Pur sadism nu, dar cu scene sadice da ai putea citi,, Pacienta tacuta",,, Am fost doctor la Auschwitz",,, Blindatele mortii"

| Catrice a răspuns:

Ma surprinde ca nu a zis nimeni de 'Cele 100 de zile ale sodomei'hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Crima si pedeapsa.
2. Divina comedie.
3. Zece negri mititei (chiar ca devine dur)
4. Misery (de Stephen King)
5. Parfumul (de Patrick Suskind)
6. Imparatul mustelor
7. Divina comedie (Dante)
8. Procesul
9. Sinuciderea fecioarelor ( de Jeffrey Eugenides)

| Apokales a răspuns:

Triologia Sange Satanic de Cristina Nemerovschi.

| blackno1 a răspuns:

Pe tumblr-uri, sunt pag anume cu asa ceva. dupa 3 postari te plictisesti

| Erik55 a răspuns:

Trilogia "Jocurile Foamei"
Sunt 3 dintre cele mai interesante si captivante carti pe care le-am citit.
ai aici un scurt rezumat al primei carti: https://blogulresponsabil.wordpress.com/......ger-games/