| monstereye a întrebat:

Ce bancuri noi stiti ca m-am saturat de alea vechi cu orice dar mai ales sadice va rog! Cele mai amuzante primesc

7 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

La doctor vine un tip. Se apropie de masa acestuia, se deschide la pantaloni, scoate penisul si il aseaza in fata doctorului, spunand:
- Dom' doctor, penisul meu.
Doctorul se uita, il examineaza, si dupa 5 minute spune:
- Da, care este problema?
- Nici una, dar nu-i asa ca este superb?

Răspuns utilizator avertizat
| antantonio88 a răspuns:

Ion avea un cal, şi calul n-avea nimic împotrivă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu mai multe :bulma ese armata si vine controlorul si spune toata lumea pe cai toti suie bla sta mai spune inca odata toata lumea pe cai toti urca bula sta si spune controloru bula tu de ce nu urci la care bula : da domn controlor amea este iapa

sau bula merge la paris cu trenul si leaga capra de tren pana cumpara el bilete si merge in paris la un hotel si cere o camera dar ala spune ca nau numa o camera cu 2 indragostiti da nu vin numa seara si el sa se ascunda sub pat cand vin bun se face seara si vin indragostiti si bula se ascunde sub pat si faa baiatul catre ffata vad parisul in ochi tai la care bula zice da capra mea nu o vezi sau
bula lipseste de la scoala 3 saptaman si cand vine la scoala doamna profesoara ii spune ca de ce a lipsit la care el spune ca in prima saptamana a murit maicasa ca a lovit-o o tigla in cap si a 2 a saptamana a lipsit vindca a murit taicasu l-a lovit o tigla in cap si in a 3 a saptamana a lpsit fiind ca a murit bunicasa si ei i-a cazut o tigla in cap si profa il intreaba pe bula : da tu unde erai cand i-a lovit la care bula : eu pe acoteris arncam cu tigla
sau unu isi ia o masina bengoasa rau si merge acasa cu ia o lasa in parcare si ca sa nu eu fure hoti scrie pe un bilet nu furati! nu am radio casetofon gipies si maine mege in parcare si in loc de masina afla o caramida si sub ea un bilet de la hoti pe care scria las cai punem noi
sau sta ion, gheorghe si nicora la o masa si fa ion ioooooiiiiii la care gheorghe vaiiiii de capuuuu meeeuuu la care nicora ioooii doomneee si spune ion:ba hai sa nu mai vorbim politica
Bula si Strula copii mici, 3-4 anisori fiecare, se duc la femei. Parintii lor mari patroni in state.Intra in primul bordel si spun:
-Doamna, vrem si noi 2 femei, da bune rau!
-Ce sa faceti voi cu ele, ma?
-Ce le fac si barbatii!
-Pai bani aveti?
Scot copilasii un teanc de verzisori dupa care patroana ii trimite pe Bula in camera 9 si pe Strula in camera 11.
Intra Bula in camera si spune barbateste:
-Dezbraca-te, am venit sa te lucrez!
-Ce sa faci ma? Ia de aicea! si incepe sa il bata pe Strula pana l-a dat afara.
Singur pe hol se duce la camera la Bula, vrea sa se uite pe gaura cheii dar nu prea ajungea pentru ca era prea mic, si sta si asculta la usa.
Dincolo de usa se auzeau tipete, gemete, urlete, busituri, cazaturi...
-Uau, zise Strula, si astepta sa iasa Bula.
Intr-un tarziu iese Bula transpirat, cu haine rupte, ciufulit...
Strula: Ei, cum a fost?
Bula: Daca reuseam sa ma urc in pat, praf o faceam!
Era Bula la scoala in clasa I, in prima zi de scoala invataroatea dorund sa ii aseze in bamci, ii intreaba pe fiecare:
-Ion, tatal tau ce este?
-Tatal meu e primar.
-Ooo, treci in prima banca!
-Vasile, tatal tau ce este?
-Tatal meu e om de afaceri.
-Bravo, treci langa Ionut in prima banca!
-Bula, tatal tau ce este?
-Talat meu este sef peste 500 de oameni.
-Vai de mine Bula, cum asa? dar ce face?
-Tunde iarba in cimitir...
sau Razboi cu nemtii. Bula se ascunde intr-o fantana. Un neamt vrea sa faca la fel. El striga in fantana, iar Bula face pe ecoul.- E cineva acolo?- E cineva acolo?- Mai bine ma duc in padurice...
Mai bine ma duc in padurice...- Mai bine arunc o grenada...- Mai bine te duci in padurice

Bula aflanduse la scoala a fost pus in ultima banca de catre profesoara lui pentru ca urma sa vina o inspectie si ii spuse:
PROFESOARA: Daca la inspectie spui o singura prostie te exmatriculez din scoala.
bula: bine doamna profesoara!
In sfarsit vine si inspectoarea si le pune o intrebare elevilor:
-Daca va aflati in padure si va fugareste un urs ce faceti?
Singurul care a ridicat mana a fost Bula
-Spune Bula tu ce faci?
-Fug
-Si daca ursu fuge si el?
-Fug si mai tare.
-Si daca ursu fuge si mai tare?
-Fug si mai tare.
-Si daca ursu fuge si mai tare?
-Ma urc intr-un copac.
-Si daca se urca dupa tine?
-Urc mai sus.
-Si daca urca si el mai sus?
-Urc si mai sus.
-Si daca urca si el si mai sus.
-Ma urc in varf.
-Si daca se urca si el in varf?
La care Bula spune:
DA MAI DUTE IN **** MEA CA TU TI CU URSU!
Intr-o zi vine Bula acasa fericit foc.
Taicasu' curios il intreaba care-i motivu'.
- Tata, astazi am avut prima experienta s*xuala. Zice Bula cu zambetul pe buze.
- Serios? Ia sezi si spune-mi cum a fost?
- Nu pot ma tata ca ma doare curu
Bula era in armata si intr-o zi il cheama generalu.
Bula! zi la ion ca eu murit masa da asa mai pe ascuns ca nu prea am bani sa ii dau, bula face da da am inteles.
Cand iese din unitate bula striga ioane vezi ca ti-a murit mata mahhh.
A doua zi iar il cheama generalu si i spune sa ii spuna la vasile ca eu murit masa da asa mai ascuns.
Se duce bula la vasile, vasile sapa o groapa la care bula zice sapa sapa vasile ca poate dai de mata.happy
Profesoara:Bula...de ce ai lipsit ieri?
Bula:A murit bunicul...
Vaaaiiii...cum asa?
Pai a iesit pe balcon sa ia niste aer si s-a prabusit balconul cu el...
Si asa a murit?
Nu...in cadere s-a prins de o creanga din copacul din curte, s-a catapultat pe casa, a rupt toate tiglele si a cazut...
Si asa a murit?
Nu.s-a prins de burlan si s-a aruncat in casa prin fereastra de la etajul 2...
Si asa a murit?
Nu...in cadere s-a prins de balustrada de la scari,dar s-a rupt si a cazut in gol pana jos...
Si asa a murit?
Nu.l-am impuscat noi k ne distrugea toata casa!
tata lu bula bate la usa dormitorului in care se afla bula cu sora-sa.ce face-ti acolo? dragoste,striga ei speriati. bine, am crezut ca fumati. dupa ceva timp iasa sora lu bula si zice:faci dragoste mai bine ca tata! stiu, si mama mi-a zis.
sau bula la scoala il pune profa sa faca niste propoziti si merge bula acasa si i zice mamei lui sai spuna o propozitie dar mama i spun taci din gura ca dau cu mopu merge la taicasu care se uita la fotbal si bula i zise tata spune-mi o propozitie la care taicsu daaaaa pentr ca o bagat gol bun bula noteaza merge la sorasa ia se uita la reclame bula zise catre sorasa sa i zica o propozitie la care sorasa o zis : cu un carucior frumos
merge la la fratisu care se uita la desene i-a zis bla sa i zica o propozitie la care fratisu: betmen super erou bun maine la scoala bula la scoala cu mana sus sai spuna ropozitiile si profesoara zi bula propozitiile
bula: taci din gura ca dau cu mopul
profesoara: bula cine te crezi
bula: betmen super erou
profesoara:bula vrei sa mergi la director
bla: daaaaaa
profesoara: du-te in biroul directoului
bula: cu un carucior frumos
sau bula la scoala vine basescu in vizita in clasa lui si profesoara a spus catre elev ca la orice intrebare ei sa raspunda cu basescu bun profesoara il baga pe bula in dulap fiindca avea paduchi si vine basescu
profesoara: buna ziua bunaziua dragi copi at putea raspunde cine a inventat pixul
elevi:basesbcu
profesoara: cine a inventat caietul
elevi:basescu
la care bula din dulap: are mama trei purcei cinei pupan cur pe ei
elevi: basescuu
funda plyyyzzzzzz?

| PornoxxlSelect a răspuns:

Incearca asta http://banc-bula.blogspot.com/ bancuri+poze funny

| CreațaMăăă a răspuns:

Cum se numeste un tigan care vorbeste la telefon? Romtelecom!laughing
alinuta merge cu mama ei la plaja.vede un baiat in pielea goala:
-mama, ce este aia dint-e picioarele baiatului?
-pai este un fluiereas. dupa o ora vine alinuta: -mama am suflat in fluieras si nu fluiera.

Intr-o seara, toti fratii Alinutei radeau, doar Alinuta plangea.
- De ce plangi Alinuta? intreaba tatal
- Fratii mei au aruncat-o pe mama de la balcon! spuse Alinuta printre suspine.
- Si tu de ce plangi?
- Nu am vazut faza!

De 1 aprilie Bula vroia sa pacaleasca si el pe cineva asa ca se duce la maica-sa si ii zice:
-Mama, s-a spanzurat tata in garaj!
Maica-sa fuge repede plangand in garaj.
-Bula, dar nu e nimeni spanzurat in garaj.
La care Bula raspunde:
-Pacaleala de 1 aprilie, tata e spanzurat in pod.

Bula la scoala. Invatatoarea ii da un bilet lui Bula sa il de-a lui taicasu si ii spune sa nu se uite in el. Bula curios se uita. In el scria sa se intalneasca invatatoarea cu taicasu in parc sub un copac. Bula se duce si ii da biletul.
-Tata striga Bula mi-a dat invatatoarea un bilet pentru. tine.
Taicasu il ea. In timpul asta maicasa lui Bula facea gogosi. Bula ia o sacosa de gogosi si se urca in copacul din parc. Dupa cate va ore vine invatatoarea cu taicasu.
-Invatatoarea: Ion eu vreau sa fac un copil cu tine.
-Taicasu: Dar cine o sal creasca?
-Invatatoarea: Cel de sus.
-Bula-Sa moara mama daca ii dau vreo gogoasa

Un rus, un american si un tigan se duc la Polul Nord. Dupa o vreme raman fara mancare.
Ei propun ca in fiecare zi sa-si taie cate ceva din corp sa manance.
In prima zi rusul isi taie o bucata din picior.
- Azi mancam pulpa!
A doua zi americanul isi taie din coaste.
- Azi mancam costita!
A treia zi vine randul tiganului. Seara isi deschide slitul. Fericiti ceilalti doi exclama:
- Asta seara mancam carnacior.
Tiganul:
- Ce carnacior! Un ceai cald si la culcare!

Doi ardeleni in gara, la ghiseul de bilete:
- Domnisoara, doua bilete.
- Da, sigur, pana unde?
- Gheo, ii spunem?
- Nu.
- Domnisoara, doua bilete, va rog.
- Sigur, dar daca nu-mi spuneti unde mergeti, nu stiu cat sa va cer.
- Gheo, ii spunem?
- Apai, spune-i.
- No, domnisoara draga, noi mer'em la o nunta!
laughinglaughinglaughing cred ca ti-am fost de ajutorwinking