| AvalohAlyn a întrebat:

Chiar ajuta audiobookul Putere nemarginita de Anthony Robbins? L-a ascultat cineva? Merita ascultat?

Răspuns Câştigător
| ngllllll a răspuns:

Nu trebuie sa te lupti cu depresia. Ignora depresia cauta altceva, Aristotel, Literatura, crestinism, biblia, scrieri ale sfintilor ortodocsi. Poezia si sentimentul de vindeca de depresie. Iubirea in general te vindeca. Inconjoara te de oameni care te iubesc.

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia. Te ajuta la ceva daca unii zic ca merita si altii zic ca nu?
Incearca cateva minute si vezi singur daca merita sau nu.
Succes!