| eusunt7 a întrebat:

Cine a cumparat cartea "Pe valurile alfa" de Loren Loghin? Si ce parere aveti despre ea?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu are rost sa dai banii pe prostia aia, femei atragi daca cauti legea atractiei in Youtube fara sa platesti nimic. Ala vrea sa scoata bani din Youtube si la unii le merge chestia cu motivatia dar nu oricine e in stare sa fie ca el. Aia care platesc cartea lui tot greu agata femei pedegeaba pentru ca e competenta mare

6 răspunsuri:
| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut! Nu stiu cat de eficienta este, multe chestii spuse de el nu mi-au folosit..insa sunt si sfaturi utile. Personal am urmarit doar pe YouTube arta seductiei si mi am dezvoltat suficient cunostintele pentru a reusi sa comunic cu domnisoarele.

| Paul0007 a răspuns:

S-a mai discutat asta, de vreme ce nu atragi fizic, cartea aia e INUTILA, nu poti forta ATRACTIA, intelegeti in p l m odata. Te intreb pe tine ceva, de cand ii urmaresti clipurile ai vazut vreodata un baiat average sa ii spuna -> cartea ta m-a ajutat enorm, chiar atat de orb esti sa nu vezi ca doar tipii BINE reusesc chipurile datorita cartii lui, trezeste-te la realitate omule. Era un baiat cu ochelarii tocilar destul de average care tot aparea in asa zise reclame ale lui CARTEA LUI LOREN M-A AJUTAT, eu fac pariu pe ce vrei tu ca baiatul ala tot la LABA a ramas

| ovidiu33b a răspuns:

Cumparati emotion materi de la Taher Sonu si urmaritil pe Youtube el stie mai bine despre seductie

| troleibuz a răspuns:

Mizerie.

| Lucian4 a răspuns:

Cine va invata pe prostii ''seductia'', asta-i nivelul https://www.youtube.com/watch?v=XJv72qOCw9M