| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna niște cărți thriller,detective... bune(pe care sa le pot descărca gratuit pdf )?
Am citit deja foarte multe si nu mai am idei.Mi-ar plăcea daca mi-ati da voi idei din cele citite de voi, sa nu pierd timpul descărcat și cititd chestii plicticoase.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu știu ce poți găsi pe net dar mie îmi plac cărțile Agathei Christie și Tess Geristen. și am tot auzit și de Rodica Brașoveanu

| Eireann a răspuns (pentru Adry05):

Rodica Ojog Brasoveanu chiar scrie foarte bine. Mi-a placut "O toaleta a la Liz Taylor" si "Cianura pentru un auras" in mod special dar majoritatea sunt interesante si placut de citit.