| elenuta909090 a întrebat:

Cine stie daca a aparut in Romania volumul 3 din Fetele din Olimp, sau Oksa Pollock?

4 răspunsuri:
| adri26lore a răspuns:

Din pacate nu o aparut fetele din olimp cealalta nu stiu, si nici in alte limbi nu o sa le gasesti poate in italiana dar slabe sanse si cica in 2013 va aparea si un desen film nu stiu sigur ce dar stiu ca va aparea... oricum trebuie sa apara curand sper ca te-am ajutattongue

| Ritsu-chan_Ritsuka_1998 a răspuns:

Nu sunt sigur ca cineva va mai traduce cartea pentru nu e un mare succes in Romania si mai sunt 4 volume din fetele din olimp dar putem spera! fundita >

| MagdaGheorghiu99 a răspuns:

Sunt de fapt 5 volume si in Italia a aparut si un serial. Mai multe detalii :
http://www.youtube.com/watch?v=9dGAJxyxwK0

| BellaCullen14 a răspuns:

Oksa Pollock 3 (Inima celor doua lumi) a aparut. Eu o am. Fetele din Olimp nu sunt sigura ca a aparut, insa sper ca va aparea...