| BubuBubbleXd a întrebat:

Cand apare Oksa Pollock volumul 4?

8 răspunsuri:
| vasibbv a răspuns:

Uite aici site-ul oficial http://www.officiel-oksapollock.fr/#Les_livres_.A
Daca te uiti vezi observa ca sunt 5 volume pana in prezent iar cel de al-VI- lea se va finaliza in 2013.
Sa-mi spui daca ti-am fost de folos si poate merita si funda.:D

| BubuBubbleXd explică (pentru vasibbv):

Dar il vreau tradus in romana laughing Asta intrebam big grin.

| vasibbv a răspuns (pentru BubuBubbleXd):

NU prea curand... cum limba romana este o limba necunoscuta aceasta carte va aparea scrisa in limba romana intr-un interval de 1-3 ani de la aparitia in limba ei de origine Cam asa s-a intamplat si cu cartile Harry Poter

| BubuBubbleXd explică (pentru vasibbv):

Fuuuck straight face laughing.

| AndraR a răspuns (pentru vasibbv):

Sunt 6 volume.scrie pe coperta cartiiwinking

| Love_Alex_1995_590A a răspuns:

Si de unde se pot cumpara? Adica se mai gasesc de cumparat pe la magazine sau chioscuri?

| alina_8871 a răspuns:

DIN CATE STIU EU VA APAREA PRIN MARTIE-APRILIE 2013 TRADUS, stiu pentru ca si eu sunt mare fan

| Teodora_Teo_1992_DkkV a răspuns:

Raspunsul meu e urmatorul: am trimis un mail la info@all.ro si astia mi-au zis ca nu vor mai traduce nicio carte cu Oksa Pollock! sad