| Ruscu_Darius_Ionut_2001 a întrebat:

Cineva Care vrea sa ma ajute cu scriptajul la un server de sa-mp? eu am descarcat ce trebuia in pc dar nu stiu sa le fac big grin big grin daca vreti sa ma ajutati dati-mi cerere pe Facebook ruscu darius Ionut dati sms inainte cu eu te ajut la sv ca nu prea accept cererile de prietenie si as vrea ca acela care se ofera sa stie cat de cat ce face el va scripta eu ma voi ocupa de comunitate/host/publicitate! va astept

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NAT0 a răspuns:

Scriptatul*, te rog.happy
Din moment ce nu ai host luat, nu se bagă nimeni. Nu îți scriptează nimeni serverul pe degeaba. Trebuie să ai bani să-l plătești pe tipul respectiv să ți-l facă. Și încă ceva, există multe vulnerabilități pe care tu nu le cunoști sau scripterul respectiv.happy
Uite una destul de cunoscută. intră pe un server mai mic unde nu s-a pus restricție pe „%" și scrie în chat așa. „%s" și vezi cum pică serverul în 10-15 secunde. sau se restartează, depinde cum e scriptat. happy