| NinaIordache a întrebat:

Cititi carti de tip E-Book in limba romana pe Scribd, Kobo, Amazon, 3M, Overdrive, ITunes, Baker and Taylor, Follet, Page Foundry?

Răspuns Câştigător
| Miitzuu a răspuns:

Da, chiar des

3 răspunsuri:
| byabubu a răspuns:

De pe Scribd... dar pe telefon ( problema e ca se gasesc putin greu cartile )

| NinaIordache explică (pentru byabubu):

Tocmai am tradus o carte SF, Daimones de Massimo Maino si a fost publicata pe Scribd:
http://www.scribd.com/book/237419854/Daimones
Daca va place SF-ul, va doresc lectura placuta!

| NinaIordache explică (pentru Miitzuu):

In curand TPU Wiki va posta o prezentare a cartii SF traduse de mine, cu o imagine a copertei si cu cateva linkuri de acces la exemplarul digital al cartii de pe Scribd, Kobo si ITunes/Apple.

Este vorba despre Daimones de Massimo marino, o carte premiata de cititori! Lectura placuta!