| BenyBen a întrebat:

Cum este examenul de clasa 8-a?

8 răspunsuri:
| EuMondialu1989 a răspuns:

Foarte usor, cum sa fie

| Iunix a răspuns:

Mai ușor decât pare.

| DeCeMaiContează a răspuns:

Nu este un examen foarte greu, dar nici foarte usor. Daca in timpul anului inveti temeinic, mai ales la romana si mate, te vei descurca si vei lua note bune.Iti sugerez ca in fiecare zi sa lucrezi cate un test sau 2 atat la romana, cat si la mate. Daca faci pregatire, cu atat mai bine.Succes!
Apropo,ai grija la examenul de romana, profesorii sunt foarte subiectivi! Dar nici la mate nu este mai usor, ai grija cu subiectul al treilea!

| Crackman a răspuns:

Scris,

| ReZiSTorr a răspuns:

Pistol cu apa fata de ce ii in clasa a 9-a...

| SECRET33 a răspuns:

Depinde cum înveți

| Bugeac_Gabi_1998 a răspuns:

Depinde cat de mult te duce capul

| Lzehxo a răspuns:

Pare greu, dar e usor, fara emotii si totul va fi bine.