| Canache_Mihaela_1979 a întrebat:

Cum este temperatura apei balti la suprafata si in adancime?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Faina!

| Canache_Mihaela_1979 explică (pentru Salontanul):

Uau ce interesabt?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Canache_Mihaela_1979):

Ce este "interesabt"? Iar cand pui o intrebare incearca sa o pui sa fie de asa natura incat sa nu primesti raspunsuri care nu-ti plac. Adica, sa fie limpede si logica. Daca ai vrut sa intrebi "care" este temperatura apei "baltii " (cu doi "i") sau "in balti" daca iti place cu un singur "i". Si in acesta situatie trebuia sa specifici cand (seara sau dimineata, cand afara este cald sau rece si ce temperatura este afara). Daca ai vrut sa intrebi despre diferenta de temperatura intre suprafata si adanc trebuia sa precizezi si adancimea baltii. Deci, hotaraste-te si fa precizarile necesare si vei primi, probabil, raspunsuri corespunzatoare desi nu cred! Aici este un site populat mai mult cu tineri care nu cred ca au specializarea necesara. Astea sunt intrebari pentru cercetatori cu multa experienta.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Canache_Mihaela_1979):

Si cand exclami ceva sa nu mai pui semnul "?" ci "!".