| andreea2229 a întrebat:

Cum vi se pare cartea pe care o scriu? http://www.wattpad.com/32671987-masca-infidelitatii

10 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Pierzi timpul...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Asta nu se poate numi "carte".

| OnuOnulică a răspuns:

Dacă te plictisesti si nu ai ce face continua.

| bogdan72 a răspuns:

Voi spune doar ca mai ai de lucru. Mult.

Si pana una alta - fara suparare - iti recomand sa citesti ceva mai "adevarat", nu literatura pentru preadolescenti.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Cartea asta e mai degrabă o telenovelă.
E un început, dar mai ai foarte mult de lucrat până să poţi să te apuci serios de scris o carte.
Citeşte! Citeşte mult, foarte mult. Dezvoltă-ţi creativitatea, studiază gramatica limbii române, educă-ţi gusturile, abia apoi încearcă să scrii o carte.
Numai bine!

| mihapop a răspuns:

Are un titlu foarte original bravo si sincer carte imi pere interesanta nu inteleg de ce la ceilati nu le-a placut poate nu le plac genul cartii bravooo

Apache
| Apache a răspuns:

Mda...e o tampenie.

Dar stii ce? Daca 50 shades of gay... aaaa gray, sau twilight au avut succes, nu poti sa iti zic decat...continua.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Imi place titlul, si ideea povestii originala. Mai ai putin de lucru, dar continua cu ce ai inceput, cu cat exersezi mai mult, cu atat va deveni povestea din ce in ce mai buna

| Lisa01 a răspuns:

Keep practice. In final o sa scoti ceva din ea, si daca nu, o sa incerci cu altceva daca chiar iti place ceea ce faci.

| anyame1 a răspuns:

Nu ai descriere, tot ce scrii trebuie trecut prin filtrul gandirii, plus ca schimbi timpurile verbale si nu se mai intelege nimic. Ideea nu e rea si ai creier din cate am citit, daca esti atenta si la mai multe detalii si la cuvintele pe care le folosesti, cum le folosesti si cand eu spun ca o imbunatatire e pe drum.Se poate lucra modul de a scrie in timp.