| Razvan_Vlad_2000 a întrebat:

Daca am scris cu creionul toata teza. cate puncte imi vor fi scazute? sad

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesorul daca vede ca este bine, corect scris si etc, nu-ti scade nimic, orice profesor este indulgent, in schimb daca ai scris in sila, nu-ti inchipui ca mai treci clasa.

| untu a răspuns:

Mai demult era o regula obligatorie la scoala! Elevii sunt obligati sa scrie cu stiloul plin de cerneala, daca se termina cerneala, sa scrie cu pixul albastru, daca se termina pasta, pe urma se scrie cu creionul!

| RainmakerX a răspuns:

Nu iti face griji, totul tine de la un profesor la altul.
Nimeni nu este atat de nebun cat sa-ti scada multe puncte, sunt si ei oameni asa ca te inteleg.

Cel mai probabil o sa-ti spuna sa nu mai faci asa caci trebuie sa te obisnuiesti cu scrisul pentru examene *unde se admite numai albastru*

| JohnnyUnicatu a răspuns:

Toate punctele le scade imi pare rau d tine

| christall a răspuns:

Cred ca important e ce ai scris, nu cu ce. Succes!

| anamariarot a răspuns:

Maximum un punct, doar daca e profesorul mai putin indulgent. O sa iti faca morala, dar nimic mai mult. Se feresc si profesorii de practicile astea, pentru ca elevul poate modifica foarte simplu si fara urme ceea ce a scris initial, plus ca un creion se duce extrem de usor. Scrie ceva cu creionul si da cu degetul peste, sa vezi cum se estompeaza