| Gândurileuneiscriitoare a întrebat:

De curând mi-am facut un mic blog pe wordpress şi aş dori câteva păreri despre el.
P.S: Sunt începătoare. Link: https://gandurileuneiscriitoare.wordpress.com

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragă, n-ai decât 6 articole mari și late.
Ce părere vrei să avem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e scârbă de ce am citit.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Ai putea sa dezvolti pentru ca articolele pe care le-ai postat pe blog-ul tau sunt prea scurte. In rest eu consider ca e bine happy Succes.

| Romanul86 a răspuns:

Încearcă să scrii din experiența ta sau a celor din jurul tău. Poți scrie poezi sau fragmente din autori consacrați.
E bun.
O să mă uit pe el.