| Deviliz a întrebat:

Am facut un blog si as vrea sa stiu parerea despre primul articol:
http://notisprivate.blogspot.com/
As dori pareri sincere si daca vreti si cateva sfaturi...

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Este un blog simplu, dar frumos! Incearca sa-i pui o imagine de fundal si sa te afiliezi cu prieteni care au bloguri si bineinteles sa iti faci cat mai multa reclama. laughing
Si acum referitor la asta: "As dori sa va mai comunic ca voi publica noi articole cand voi avea inspiratierolling on the floor deci fiti telepatici si sau ghiciti cand am noi idei". Lumea se plictsieste asa ca as zice ca e bine sa postez de 2-3 ori pe saptamana articole noi ca sa nu uite lumea de blogul tau. sad Sper sa tii cont de ce ti-am scris ca iti vreau binele mai ales ca mi-a placut tare mult descrierea ta.Foarte interesanta si in acelasi timp originala! Bravo tie! :* >big grin

| SummerSmile97 a răspuns:

Blogul este foarte frumos, imi place!
Si primul articol e super!winking
Tine-o tot asa!

| Bacteriuță a răspuns:

Păi, dintr-o simplă prezentare nu prea avem ce ne da seama. Ai grijă la micile greșeli gramaticale. În rest, mult spor, și la cât mai mulți vizitatori!

| cinnamon a răspuns:

Pai in primul rand nu prea inteleg numele blogului. not is private? Adica? In al doilea rand, gramatica lasa de dorit si in al 3-lea, nu mai folosi atatea emoticoane. Cred ca un happy din cand in cand e destul

| chie a răspuns:

Mai intai invata sa vorbesti corect din punct de vedere gramatical.
Atunci cand vrei sa folosesti un verb la viitor, nu uita ca "va" se scrie intotdeauna FARA CRATIMA.
Verbul "a obișnui" e cu "ș", ci nu cu "j"!
Din moment ce esti fata, pronumele de intarire trebuie sa fie la genul feminin si anume INSAMI.
Cam atat.