| AvalohAlyn a întrebat:

De unde pot obține mai multe informații despre Corpul Uman și chestii anatomice? Vreau sa le studiez.Am 2 enciclopedii și 3 cărți de sănătate, una de psihiatrie și câteva psihologice și multe motivaționale. și una de nutriție acasă dar mă gândeam că există ceva siteuri sau aplicații bune despre anatomia corpului uman unde poți afla mai multe chestii interesante,să aibă și imagini, explicații și chestii fascinante despre anatomie și corpul uman

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Daca ai nevoie sa citesti carti multe, sa incerci diferite carti, mergi la biblioteca judeteana. Ceri cateva carti, mai dai inapoi, consulti si carti de la raftul liber. Citesti acolo. in sala de lectura.