| AvalohAlyn a întrebat:

Daca am cunostinte de Anatomie, Corp Uman, biologie(dobandite din Enciclopedii medicale, a Corpului Uman si carti) ce pot face in viata? Nu am facultate sau postliceala si nu cred ca imi permite sanatatea sa fac ceva unde e stres mare.
Deci ce pot face? Ceva mai usor care sa implice macar 10% medicina, corpul Uman, anatomia etc.
Exista cursuri mai mici sau ceva care te califica intr-un job mai slabut unde implica cunostinte de Anatomie, Corp Uman, informatii despre suplimente etc.

2 răspunsuri:
| Pisica18a a răspuns:

Poti face un curs de asistente, se cauta. Cam toate job-urile includ stres deci ceva fără stres nu o să găsești.

| alina2k18 a răspuns (pentru Pisica18a):

Ala nu e curs e ditamai postliceala de 3 ani sau 4 daca faci la Carol Davila.
''Exista cursuri mai mici sau ceva care te califica intr-un job mai slabut unde implica cunostinte de Anatomie, Corp Uman, informatii despre suplimente etc.''
Curs de masaj terapeutic.