| tina2009 a întrebat:

De unde pot sa comand prima si ultima carte din Instrumente mortale de Cassandra Clare?
Am cautat si pe elefant si pe Leda... pe aproape toare sitr-urile.

4 răspunsuri:
| CronikusXD a răspuns:

Daca nu apar pe siteuri, incearca sa scrii pe Facebook editurilor sau magazinului. Am fost in situatia ta si le-am dat mesaj, in vreo saptamana au adus cartile pe care le voiam.

| AutumnDay a răspuns:

Buna! Prima carte am gasit-o aici: https://www.dol.ro/author--cassandra-clare--5152.html
Peste tot sunt indisponibile. Lasa sa mai treaca ceva timp si le vei gasi fie pe site-uri, fie la vanzare pe olx, okazii sau incearca sa intrebi pe grupurile de Facebook unde se vand carti, precum grupul:,, Vand, cumpar sau schimb carti"
Spor la gasit cartile!

| BookaholicGirl a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa le citesti in format electronic si eventual in engleza...

| KinderBeeeib a răspuns:

Încearcă pe eMAG sau diverta.