| Razvyh a întrebat:

De unde pot sa descarc nuvela "La tiganci" de Mircea Eliade in format mp3 adica audio?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Naspa trebuie sa fie sa nu stii sa citesti! Chiar imi pare rau pentru tine, sincer. Imi imaginez cum o fi sa faci pe tine, in fata unei toalete si sa nu fii in stare sa citesti ce scrie pe usa!

| Burghelea_Loren_1996 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Naspa estu tu
De acestia ca tine isi omoara ochii si apoi imbla cu ochelari ca niste tocilari
Nai ce sa-l injosesti daca a ales un drum mai rational decat tine ca sa studieze o opera literara