| cam3liaaa a întrebat:

Era o carte pe wattpad numită"my psyho boyfriend" yaoi. Nu găsesc deloc cartea așa că dacă o știți mă puteți ajuta?

2 răspunsuri:
| RonaldoGOAT a răspuns:

Salut, eu zic sa te apuci te Dostoievsky, Kafka, Hesse, Gunter Grass etc. Nu are rost sa ti pierzi timpul nu nulitati. Sper ca te am lamurit

| Atafm a răspuns:

Încearcă să o cauți cu titlul "My pshyco boyfriend", poate așa o vei găsi. Daca dai un search pe Wattpad cu ce am scris mai sus, să știi că se găsesc cărți cu acest titlu. Poate cartea pe care o cauți se află printre rezultate.