| anonim_4396 a întrebat:

Am publicat recent pe Wattpad o carte, insa are doar cativa cititori. Stiti cum as putea sa fac mai multi cititori. Cartea este scrisa bine si mie una imi place. Ma puteti ajuta? Dau funda.

Link-ul cartii

http://my.w.tt/UiNb/fOMEhIIAEv

P.S.

Răspuns Câştigător
| Andreeamarin112 a răspuns:

Eu am avut o carte pe wattpad cu foarte multi cititori. nu am dat nici share cartii nici nimic. Coperta cartii conteaza in primul rand, numele persoanejelor nu gen maria, ioana, ionele, vasile. si in ultimul rand CONTINUTUL

4 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Oh God...Nu vreau sa par rea dar cartea ta nu e prea "speciala". Aceasi faza cu fata care se indragosteste-te de baiatul din liceul ei.Chestia asta a mai fost scrisa de n ori pe Wattpad! Lumea incepe sa se plictiseasca.Si pe deasupra ai postat doar Epilogul si un capitol.Cum ai vrea sa te astepti sa ai multe vizualizari? Iti zic ca cititorii sunt atrasi mai mult de cartile terminate.Ca sa aiba ce citi si sa nu astepte sa tu sa postezi cine stie cand urmatorul capitol pentru ca vot uita ce se intampla in ea.

| Sofer a răspuns:

Share pe Facebook sa vada cat mai multe persoane si sa dea share si ei la randul lor ca sa vada si mai multi.

| CRebeca169 a răspuns:

Dă-i share pe situri de socializare.
Așa fac foarte mulți pe care îi cunosc.
Și chiar merge.