| coolgirl_5402 a întrebat:

Exista 4 carti twilight ...Eu stiam k doar 3 : amurg, luna noua, eclipsa

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista 6 carti...twilight,new moon, eclipse, breaking dawn, midnight sun si the short second life of bree tanner

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din seria amurg nu din twilight da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 5 carti:amurg, luna noua, eclipsa, zori de zi si soarele de miez de noapte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fratilor is 5 carti mari si late:New Moon, Eclipse, Breaking Dawn, Midnight Sun. Ce mare chestie sa cauti pe google! rolling eyesrolling eyesrolling eyesrolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam de 5 carti. a 5 cart e gazda acum nu stiu ce sa zic...

| twilight2011 a răspuns:

Sunt 5 carti : twilight, new moon, eclipse, breaking dawn si midnight sun. Midnight sun nu a aparut decat online cu 12 capitole