| coolgirl_5402 a întrebat:

Exista 4 carti twilight ...Eu stiam k doar 3 : amurg, luna noua, eclipsa

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este si zori de zi dar la noi nu a aparut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti cumva unde as putea gasi varianta electronica a seriilor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultima e soarele d ema miezul nopti f fainawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista doar 4 carti in seria the Twilight saga, toate fiind scrise din perspectiva Bellei; cea de'a 5-a care are doar 12 volume pana acum este din perspectiva lui Edward si nu face parte din aceiasi serie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 carti exista;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff si mie imi trebuie new moon si eclipsa in romaneste ........pls care are..id meu karlasweetangel4you

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cartile 1 2 3 si 4 happy Le-am si citit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca exista si cartea a 4 "Breaking Dawn,,. Ii cea mai grozava carte pe care am citit-o vreo data. mi-a lasat niste impresii de ne uitat. Si celelalte carci nu sint rele. Dar mai palpitanta si plina de suspans e cartea "Breaking Dawn,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista 4 carti. A 4 se numeste zori de zi in care bella ramane si insarcinata si se casatoreste si cu edward si devine si vampir si restul o sa vezi si singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt exista mai multe carti twiling:amurg, luna noua, eclipsa, zori de zi si mai este una despre fata pe care o s-o nasca bella dar am uitat cum se cheama cartea.Pentru mai multe informatii cauta pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultima carte se numeste midnight sunwinking adica a5a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultima carte se numeste midnight sun winking adica a5a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ultima carte se numeste soarele la miezul noptii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este si "zori de zi" chiar astazi mi-am cumparat-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista 4 dap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 4 cart:Amurg, Luna noua, Eclipsa si Zori de zi.Stiu ca Stepfany a inceput o noua carte, si a postat cateva fragmente pe site-ul ei. Fanilor nu le-a placut, asa ca nu a mai terminat-o.Cartea se numea Soarele de la miezul noptii(Soarele de la miezul noptii este ca Amurg, numai ca e din perspectiva lui Edward Cullen).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum a aprut si Midnight Sun a 5 carte care e doar o schitabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este si cartea breaking dawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cinci carti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt 4 carti twlight, dar a 5 a carte midninht se pare ca nu se mai face, in schimb vad ca a apart o alta carte care de fapt nu e carte ca are doar vreo 30 de file,:P soulments, e o carte din perspectiva lui Reneesme:Dhttp://www.scribd.com/doc/33455798/Soulmates-Twilight-Saga o puteti lua de aici in limba romana:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt 4 carti twlight , dar a 5 a carte midninht se pare ca nu se mai face , in schimb vad ca a apart o alta carte care defapt nu e carte ca are doar vreo 30 de file ,:P soulments , e o carte din perspectiva lui Reneesme:Dhttp://www.scribd.com/doc/33455798/Soulmates-Twilight-Saga o puteti lua de aici in limba romana:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/17339875/Midnight-Sun-by-Stephenie-Meyer aici aveti a cincea carte din perspectiva lui edward :D...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista 6 carti...twilight,new moon, eclipse, breaking dawn, midnight sun si the short second life of bree tanner

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din seria amurg nu din twilight da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 5 carti:amurg, luna noua, eclipsa, zori de zi si soarele de miez de noapte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fratilor is 5 carti mari si late:New Moon, Eclipse, Breaking Dawn, Midnight Sun. Ce mare chestie sa cauti pe google! rolling eyesrolling eyesrolling eyesrolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam de 5 carti. a 5 cart e gazda acum nu stiu ce sa zic...

| anka a răspuns:

Cele 5 cartii sunt: twilight, new moon, eclipse, breaking dawn, midnight sun. Midnight Sun acum o scrie.

| dyanna a răspuns:

Exista de fapt, 5 carti twilight: amurg, luna noua, eclipsa, zori de zi si ultima carte al carei nume imi sapa momentan dar stiu ca ultima carte este scrisa din perspectiva lui edward.winking. fan twilight?

| RossSaid a răspuns:

4 carti suntwinking
Pe a 4a adica zori de zi ti-o pot da eu pdf in romana bineinteles.si pe a 5 a (ce-a aparut pana acum)