| iordachejo a întrebat:

Exista o statistica pentru subiectul 3 la romana gen daca se da proza la simulare sa fie la fel si la bac? Sau daca s-a dat vreodata 2 ani la rand acelasi autor? Voi ce "ponturi" aveti pentru anul asta? Profil real ma refer.

Răspuns Câştigător
| Dishka a răspuns:

Da,am auzit sa fi cazut Morometii in simulare si in bac la fel! Si da se pot da si 2 ani la rand acelasi lucru, chestia cu subiectul 3 functioaneaza in felul urmator, sunt cateva opere si se face o extragere in ziua respectiva si ce cade aia va fi in bac! Cat despre acest an cred ca va fi poezie ( doar ca parere ). Multa bafta!