| AndreiVale a întrebat:

Ce parere aveti anul acesta, ce ar putea sa cada la subiectul 3 la romana la bacalaureat?(la simulare a cazut proza) este probabil tot proza sa cada? Sau chiar opus? Si a cazut ultima noapte, credeti ca ar mai fii sanse sa caa la bac.multumesc frumos

2 răspunsuri:
| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Este posibil sa cada tot proza, dar nu probabil, cel mai bine ar fi sa le inveti pe toate. Daca citesti macar de cate 2 ori comentariul, tot o sa retii ceva.

| UnicornulInvizibilRoz a răspuns:

Indiferent de ce pică, tu trebuie să știi să scrii câte ceva pentru fiecare eseu (asta dacă nu vrei să joci ruleta rusească). Niște materiale simple pentru subiectul III la română găsești aici: http://olx.ro/......6KqEQ.html