| Adusca a întrebat:

FUNDA! Imi puteti da si mie un site unde s-ar gasi o carte de Poezii de Mihai Eminescu, dar in engleza?
Va rog frumos! Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Nu cred ca exista asa ceva.

| Adusca explică (pentru AllinaDaniella):

Ai raspuns aici doar pentru ca sa ai un raspuns in plus la concurs?
cartea e pentru prietenul meu :

| AndRobert a răspuns:

Buna Adusca, nu cred ca exista asa ceva o carte de poezii de Mihai Eminescu in engleza, uite poate te-ar interesa si pe tine poezii romanesti de Mihai Eminescu
http://poezii.citatepedia.ro/de.php?a=Mihai+Eminescu

| AllinaDaniella a răspuns (pentru Adusca):

Ai probleme la mansarda?

Ti-am dat un raspuns plauzibil la intrebarea ta. Ce vrei, sa-ti traduc eu o carte ca sa fie raspunsul pe placul tau?