| Aryna14 a întrebat:

Stiti cumva ce in ce lima e cuvantul asta "Эьтешвббьек" (nu e rusa...nici nu are traducere din rusa)

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pare in rusă, dar vezi sa nu fie vreun dialect, unde ai gasit cuvintul? L ai cautat si in alte limbi, poloneza, sirbă, poate gasesti treducere pe google translate.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in rusa big grin asta google translate nu poate traduce si se citeste "eitesvbiec". Eu stiu sa citesc im rusa da la tradus nu happy Succeswinking

| Aryna14 explică:

Nu e rusa...eu fac rusa si semnul moale nu se pune dupa o vocala...su sunt prea multe consoane intr.o silaba...nu l.am gasit pe net., mi l.a dat un prieten...

| LuciWv a răspuns:

E scris gresit

| Aryna14 explică:

Mai sunt multe limbi care folosesc alfabetu chirilic...nu e neaparat rusa

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primma litera e Ă iar a doua i de la inger.iti dai seama ca e gresit.