| geo4ever a întrebat:

Hai...vreau si eu o fisa de lactura in engleza despre o aventura a lui sherlock Holmes. sa fie bun

funda:X

5 răspunsuri:
| emma12341 a răspuns:

Ce ai zice să citeşti cartea şi faci rezumatul?

| MudvayneMurderer a răspuns:

Uite despre ce este vorba:

Sherlock Holmes a devenit faimos pentru cunostintele sale profunde in cele mai variate domenii, spiritul sau de observatie remarcabil, profunzimea gandirii sale si intelegerea logica a celor mai variate cazuri si intamplari. Holmes este probabil cel mai faimos detectiv fictiv si, desigur, unul dintre cele mai cunoscute si universal recunoscute personaje literare.
Sper ca ti-am crescut cumva curiozitatea si vei citi cartea.

| geo4ever explică:

Nu vreau rezumat. vreau fisa de lectura...cu ce mi-a placut, dc as recomanda-o, etc...

| Sadic a răspuns:

Mirabolantule, citeşte cartea!

| DanielVălean a răspuns:

Eu am citit cartea, fa bine si citeste-o si tu ca e foarte frumoasa.